İletişim

Max. 24 saat içerisinde tarafınıza dönüş sağlanır.

Sorularınıza 24 saat içerisinde geri dönüş yapılacaktır. Lütfen sorularınızı olabildiğince açık ve detaylı bir şekilde yazın. (Gerekirse ekran görüntüsü paylaşımları ile destekleyin.) Böylece soruyu veya sorunu tam olarak anlamak için sizinle tekrar iletişime geçmemiz gerekmeden, yani zaman kaybetmeden bizler de sorunu net bir şekilde anlayıp, hemen cevap yazabiliriz.

Kurumsal İletişim: tr@technologicalinformation.net

Önemli:Bir de lütfen soracağınız sorunun önceden yanıtlanmış olma olasılığını göz önüne alarak iletişim formu üzerinden tarafıma ulaşmadan önce hemen altta yer alan sıkça sorulan sorular bölümüne bir göz atarsanız, bu durum sizin için de benim için de zaman tasarrufu yaratacaktır.

Eğer insanlara değer katan, gerçek anlamda eşsiz bir kaliteye sahip olduğunu düşündüğünüz içerikleriniz varsa, bizimle iletişime geçerek URL adresini belirtin. Yazınızı inceledikten sonra yazı içerik kalitesi, kapsayıcılığı ve insanlara fayda sağlayacağı konusunda sizinle aynı fikirde olursam, yazınıza E-Ticaret Fikirleri Anasayfa derleme listesinde pekala yer vermekten mutluluk duyarım.